Хотите свой кабинет?
Вход Регистрация
Алла | 4 февраля 2010, 09:17

Положение школьных библиотекарей

Я поддерживаю | Я против
Результат: 2

Мене і моїх колег – шкільних бібліотекарів – уже не один десяток років турбує проблема нашого статусу. Більшість із нас мають вищу або середню спеціальну педагогічну освіту, заміняють учителів під час їхньої відсутності, навіть викладають різні предмети. За посадовими обов’язками та специфікою роботи ми повинні знати всю методичну літературу з усіх предметів, щоб надати допомогу вчителям, завучам, директору, учням та їх батькам підготувати матеріали для педрад, виховних годин, батьківських зборів та інших заходів тощо. Разом з учнями ми проводимо різні виховні заходи, також ми являємося членами педагогічної ради.
Але шкільні бібліотекарі мов би ізгої: ми отримуємо малу заробітну платню; допомогу на оздоровлення нам дають із заощаджених фондів, якщо вони є (а частіше не дають зовсім); відпустка у нас одна з найменших серед шкільних працівників.
Міністерство освіти видає накази стосовно шкільних бібліотек, керує нашою роботою, а ми, фактично належимо до Міністерства культури. Чи вірно це? Адже у школах є посада педагог-організатор і цей співробітник не вважається працівником культури, а шкільні бібліотекарі – залишаються працівниками культури. Чи правильно це?
Звертаємося до Вас із проханням розглянути переведення шкільних бібліотекарів до статусу педагог-бібліотекар і, якщо це потрібно, вирішити цю проблему на рівні Кабінету міністрів.
Просмотров (2508)    Комментарии (0)

Напишите свой комментарий

Чтобы оставлять комментарии к новостям вы должны быть зарегистрированным пользователем.
Зарегистрируйтесь или войдите.

Комментариев нет