Хотите свой кабинет?
Вход Регистрация
Новости Днепропетровска Коммуналка

Дніпропетровськ готується до похолодання.

14 июля 2010, 13:51

 У Дніпропетровську триває підготовка до опалювального сезону.

Підприємство „Теплоенерго” вже підготовило 81 котельню та 10 центральних розподільчих теплопунктів Про це повідомили на самому підприємстві. Підготовка до осінньо-зимового періоду ведеться з квітня. За цей час вже відремонтовано 105 кілометрів теплових мереж, 300 квадратних метрів покрівель котелень та відновлено понад 400 погонних метрів теплової ізоляції. Крім того, підприємство замінило два котли на нові. До початку опалювального сезону планується замінити ще два котли, зазначають у “Теплоенерго”. Нині на котельнях перевіряються контрольно-вимірювальні пристрої. На сьогодні підприємство на підготовку до опалювального сезону вже витратило 658 тисяч гривень із запланованих  1,2 мільйонів  гривень.

       Попри підготовку котелень, опалювальний сезон під загрозою зриву через великі борги . На сьогодні споживачі завинили “Теплоенерго” близько 50 мільйонів гривень, з них .38  мільйонів гривень — борг населення.

       Комунальне підприємство “Теплоенерго” експлуатує 147 котелень, які забезпечують теплом 802 житловий будинки загальною площею близько 2 мільйони квадратних метрів, 22 дитячі садки, 14 шкіл, 14 лікарень та 760 підприємств, що розташовані у житлових будинках. Загальна довжина теплотрас перевищує 200 кілометрів, повідомляють на  підприємстві.

 

Напишите свой комментарий

Чтобы оставлять комментарии к новостям вы должны быть зарегистрированным пользователем.
Зарегистрируйтесь или войдите.

Комментариев нет